Ви вважаєте, що отримати нову роботу — це легко? Особливо амбітній, ерудованій і впевненій в собі особистості? Безумовно, такий підхід гідний похвали, однак, зрозуміло, розслаблятися не варто. Зазирніть до електронного щотижневика Пропоную Роботу, де знайдете не лише роботу а й корисні поради при працевлаштуванні. Блискуче пройти першу співбесіду — це тільки перша задача, яку належить вирішити на шляху свого кар'єрного зростання. Та попереду чекає самий перший день на новому місці. Власне, саме від нього багато в чому залежать подальші відносини з колегами і співробітниками.

За статистикою майже половина новоспечених службовців приймають рішення про зміну місця своєї професійної діяльності після першого ж дня, який пройшов не зовсім вдало. Тому, зрозуміло, дуже багато залежить від того, як можна проявити себе у свій перший день в компанії. Наведені нижче поради напевно буде корисні як претендентам без особливого досвіду, так і «просунутим» працівникам.

Звичайно, перший день — це справжнє випробування, яке забирає неабияких сил і справжньої мужності. Найрозумніше скласти певний план на весь робочий день, а також коротко сформулювати перелік основних завдань.

За особистим бажанням і власної ініціативи познайомтеся зі своїми колегами, а також керівником відділу. Не думайте, ніби їх цікавість перевищить вашу скромність і боязкість. Все-таки це ви — новачок, відповідно, вам і карти в руки.

По приходу приділіть увагу робочому місці. Раціонально розділіть вільний простір. Звичайно, ви знаходитесь не в зовсім вигідному положенні, але краще потурбуватися цим питанням заздалегідь, адже інакше про вас можуть скласти враження як про ледачого, недоладного й неохайного працівника.

Відразу ж вивчіть розпорядок дня, неухильно дотримуйтесь йому і звикайте до нового для себе розкладом.

В ідеалі необхідно максимально швидко освоїти специфіку своєї діяльності, це зарекомендує працівника з кращого боку.

Звичайно, маючи уявлення про мотивації, а також психологію свого начальника, колег чи співробітників, досить легко влитися в будь-новий колектив. Скажімо, кого прагне найняти роботодавець? Звичайно, відповідального, активного і старанного працівника. Вам потрібно всього лише стати таким. Завжди пам'ятайте про те, що директор зовсім не з почуття обов'язку або ж, наприклад, яких-небудь більш високих мотивів бере вас до себе. В першу чергу він помітив у вас ті переваги і риси, які сприятимуть поліпшенню роботи в його компанії.