Події, що відбуваються в країні, вплинули на економіку України та призвели до кризи. Але це не означає автоматичного банкротства малого та середнього бізнесу. Навпаки, у приватних підприємців та керівників компаній є усі можливості не тільки зберегти обсяги роботи, а й збільшити їх.
Для цього потрібно розробити та впровадити систему обліку господарської діяльності, яка дозволить знайти «вузькі» місця у бізнес-процесах та усунути їх. Перш за все, слід навести лад у складському обліку та фінансах. Далі в статті зібрали для вас декілька порад, що допоможуть зробити це.
1 — Організація роботи з товарами
У часи кризи треба організувати якомога скоріше оборот товарів. Немає сенсу закуповувати ті найменування, які будуть роками зберігатися на складі. Тобто потрібна автоматизація складського обліку. Зробити це можна за допомогою онлайн-бухгалтерії. Наприклад, сервісу Діловод.
Складська програма від Dilovod є частиною програми для ведення бухгалтерії. Таким чином керівник компанії при купівлі доступу до цього сервісу закриває усі потреби в облікових інструментах. Не потрібні додатки для ведення бухгалтерського обліку, складання податкових звітів тощо.
Як програма для складу і торгівлі Діловод допомагає пережити кризу:
- ПО легко інтегрувати в роботу компанії, автоматично завантаживши залишки за допомогою електронних таблиць. Не потрібно спалювати гроші інтегратором.
- Софт сумісний з пристроями для зчитування та друку етикеток та кодів, що зменшує обсяг ручної праці та собівартість бізнес-процесів.
- Програма доступна online, тому немає необхідності самостійно організовувати віддалений доступ, можна визначати права користувачів у додатку.
2 — Організація роботи з фінансами
Програма для ведення складу від Діловод допомагає навести лад і у фінансах. Сервіс автоматично контролює взаєморозрахунки з покупцями та постачальниками. Це допомагає уникнути збільшення дебіторської та кредиторської заборгованості, що вкрай важливо під час кризи.
Також можна слідкувати за рухом товарів, оцінювати їх залишки, формувати ціни з урахуванням собівартості. Це допомагає встановлювати вартість для кінцевого покупця таким чином, щоб зберігати рентабельність роботи.
3 — Відокремлення особистих коштів від фінансів компанії
Завдяки використанню сервісів для обліку коштів та товарних запасів можна відокремити особисті фінанси від бюджету компаній (ФОП), що вкрай важливо для планування бюджетів та контролю їх виконання.
Аналіз діяльності компанії за допомогою консолідованих звітів дозволить виявити ті напрямки діяльності, які не приносять прибутку. На період кризи має сенс відмовитися від них або скоротити обсяги роботи.
Ознайомитися з програмою для складу і торгівлі, яка також призначена для ведення бухгалтерії на фінансового обліку, можна безкоштовно протягом тестового періоду. Для цього достатньо перейти за посиланням https://dilovod.ua/ та зареєструвати обліковий запис.